Дан школе

Драги ученици, колеге, сарадници и пријатељи наше школе.

Дан школе, 74 године од оснивања и успешног рада, обележавамо у специфичним условима који су променили наше активности и начин рада, али нису умањили ни наше резултате ни наш људски ни професионални понос због идеје којој служимо!

Због епидемиолошких околности данашњи дан обележавамо филмом о школи, за који се посебно захваљујем Матији Гачићу, нашем бившем ученику матурирао 2020. год. на смеру ЛТ, и колегинацама Нини Динчић Милинковић, наставнику српског језика и књижевности, и Љиљани Јеленковић, помоћнику директора, као и колегама које су учествовале у реализацији са ученицима, за ангажовање и разумевање тренутка и важности овог рада.

Надам се да ћемо следеће године овај филм допунити новим успесима и обележити овај дан у добром здрављу!

ЧЕСТИТАМ ВАМ ДАН ШKОЛЕ !

Желим вам много лепих тренутака и година у раду !

Честитам и нашим ђацима, садашњим и некадашњим, сарадницима и пријатељима школе!

Мирослав Савић