РЕЗУЛТАТ Светосавског литерарног конкурса

Медицинска школа "Др Миодраг Лазић", Ниш > Вести > РЕЗУЛТАТ Светосавског литерарног конкурса

Медицинска школа „Др Миленко Хаџић“ у Нишу

Р Е З У Л Т А Т

Светосавског литерарног конкурса

Конкурсна комисија, коју чине наставници Српског језика и књижевности Медицинске школе „Др Миленко Хаџић“ у Нишу, похваљује следеће ученике који су послали своје радове за Светосавски литерарни конкурс:

Миљу Мишић I/мсв, Теодору Крстић I/мсв, Анастасију Николић I/фм, Нађу Стоиљковић I/лт, Јовану Симић III1/мст и Анђелу Стојиљковић III1/мст

Комисија је једногласно одлучила да победник овог конкурса буде литерарни рад „Свети Сава – духовни светионик српском народу“ ученице Марије Милошевић IV/фт.

Ученица се награђује књигом, а победнички рад се објављује на сајту школе.

Захваљујемо се свим ученицима који су учествовали на конкурсу и тако допринели обележавању овог посебног дана за све нас – Дан Светог Саве.

У Нишу,   Комисија

1. јануар 2021.

Свети Сава (победнички рад)