Сајму професионалне оријентације у оранизацији НСЗ Ниш

Медицинска школа "Др Миодраг Лазић", Ниш > Вести > Сајму професионалне оријентације у оранизацији НСЗ Ниш

Тим за Каријерно вођење и саветовање Медицинске школе „Др Миленко Хаџић“Ниш је 25.04.2019.године учествовао на Сајму професионалне оријентације у оранизацији НСЗ Ниш и презентовао образовне профиле школе, услове, начин и организацију рада школе, као и могућности даљег образовања  или запослења. Вршњачки КВиС тим је је великом броју ученика/ца завршних разреда основних школа Нишавског округа заинтересованих за  образовне профиле медицинске школе упознао са емпиријским искуством стицања знања, вештина и примену истих у раду, индикацијама и контраиндикацијама рада свих образовних профила, кодексом и етиком позива здравствених радника.

[supsystic-gallery id=17 position=center]

Руководилац тима за Каријерно вођење и саветовање,

Маја Светозаревић