Подела пакетића у Дому ученика „Душан Радовић“

Медицинска школа "Др Миодраг Лазић", Ниш > Вести > Акција ученика > Подела пакетића у Дому ученика „Душан Радовић“

У недељу, 30. 12. 2018. представници Хуманитарног тима УП Медицинске школе „Др Миленко Хаџић“ из Ниша, заједно са својим друговима из УП Гимназије „Светозар Марковић“ посетили су Дом „Душан Радовић“ и том приликом поделили пакетиће и разговарали са штићеницима. Kупљено је и подељено 36 индивидуалних пакетића и један велики са друштвеним играма, на велико одушевљење и радост корисника Дома.

Валентина Kостић II-2 мст, Даница Првуловић IV мст и Неда Раденковић I лт представљале су хуманитарни тим нашег УП у посети Дому, а остали чланови тима, Селма Ихтимани I сс, Јована Ранђеловић II-2 мст и две ученице из III сс, дале су велики допринос у прикупљању средстава за ову хуманитарну акцију.

Хуманитарни тим захваљује свим ученицима школе који су дали добровољни прилог у овој акцији, јер су на тај начин усрећили и улепшали празнике некоме коме то много значи.

[supsystic-gallery id=9 position=center]