РАСПОРЕД НАСТАВЕ У БЛОКУ I ФТ
I блок
ГРУПА | ТЕРМИН | ПРЕДМЕТ | НАСТАВНИК | ВРЕМЕ | МЕСТО |
цело одељење | 12 – 14.11. 2018. | Ликовна култура | Јана
Илић |
8,00 – 12,30 | учионица |
цело одељење | 09 – 10. 05. 2019. | Ликовна култура | Јана
Илић |
8,00 – 12,30 | учионица |
II блок
ГРУПА | ТЕРМИН | ПРЕДМЕТ | НАСТАВНИК | ВРЕМЕ | МЕСТО |
I | 29.10 – 02.11. 2018. | Прва
помоћ |
Ирена Радуловић | 8,00 – 12,30 | школски кабинет |
II | 29.10 – 02.11. 2018. | Прва
помоћ |
Ирена Радуловић | 13,00 – 17,30 | школски кабинет |
III | 29.10 – 02.11. 2018. | Прва
помоћ |
Данијела Велков | 8,00 – 12,30 | школски кабинет |
III блок
ГРУПА | ТЕРМИН | ПРЕДМЕТ | НАСТАВНИК | ВРЕМЕ | МЕСТО |
I | 25 – 29. 03. 2019. | Прва
помоћ |
Ирена Радуловић | 13,00 – 17,30 | школски кабинет |
II | 25 – 29. 03. 2019. | Прва
помоћ |
Ирена Радуловић | 8,00 – 12,30 | школски кабинет |
III | 25 – 29. 03. 2019. | Прва
помоћ |
Данијела Велков | 8,00 – 12,30 | школски кабинет |
РАСПОРЕД НАСТАВЕ У БЛОКУ II ФТ
I блок
ГРУПА | ТЕРМИН | ПРЕДМЕТ | НАСТАВНИК | ВРЕМЕ | МЕСТО |
I | 10 – 14. 12. 2018. | Масажа | Јулија Ђорђевић | 8,00 – 12,30 | наставна база |
II | 10 – 14. 12. 2018. | Масажа | Дијана Станковић | 8,00 – 12,30 | наставна база |
II блок
ГРУПА | ТЕРМИН | ПРЕДМЕТ | НАСТАВНИК | ВРЕМЕ | МЕСТО |
I | 17 – 21. 06. 2019. | Масажа | Јулија Ђорђевић | 8,00 – 12,30 | наставна база |
II | 17 – 21. 06. 2019. | Масажа | Дијана Станковић | 8,00 – 12,30 | наставна база |
РАСПОРЕД НАСТАВЕ У БЛОКУ III ФТ
I блок
ГРУПА | ТЕРМИН | ПРЕДМЕТ | НАСТАВНИК | ВРЕМЕ | МЕСТО |
I | 26 – 30. 11. 2018. | Кинезиологија | Ксенија Антић | 8,00 – 12,30 | наставна база |
II | 26 – 30. 11. 2018. | Физикална терапија | Дијана Станковић | 8,00 – 12,30 | наставна база |
II блок
ГРУПА | ТЕРМИН | ПРЕДМЕТ | НАСТАВНИК | ВРЕМЕ | МЕСТО |
I | 03 – 07. 12.
2018. |
Физикална терапија | Јулија Ђорђевић | 8,00 – 12,30 | наставна база |
II | 03 – 07. 12.
2018. |
Кинезиологија | Ксенија Антић | 8,00 – 12,30 | наставна база |
III блок
ГРУПА | ТЕРМИН | ПРЕДМЕТ | НАСТАВНИК | ВРЕМЕ | МЕСТО |
I | 24 – 28. 12. 2018. | Масажа | Дијана Станковић | 8,00 – 12,30 | наставна база |
II | 24 – 28. 12. 2018. | Масажа | Јулија Ђорђевић | 8,00 – 12,30 | наставна база |
IV блок
ГРУПА | ТЕРМИН | ПРЕДМЕТ | НАСТАВНИК | ВРЕМЕ | МЕСТО |
I | 25 – 29. 03. 2019. | Физикална терапија | Јулија Ђорђевић | 8,00 – 12,30 | наставна база |
II | 25 – 29. 03. 2019 | Физикална терапија | Дијана Станковић | 8,00 – 12,30 | наставна база |
V блок
ГРУПА | ТЕРМИН | ПРЕДМЕТ | НАСТАВНИК | ВРЕМЕ | МЕСТО |
I | 01 – 05. 04. 2019. | Кинезиологија | Дијана Станковић | 8,00 – 12,30 | наставна база |
II | 01 – 05. 04. 2019. | Кинезиологија | Јулија Ђорђевић | 8,00 – 12,30 | наставна база |
VI блок
ГРУПА | ТЕРМИН | ПРЕДМЕТ | НАСТАВНИК | ВРЕМЕ | МЕСТО |
I | 06 – 10. 05. 2019. | Физикална терапија | Јулија Ђорђевић | 8,00 – 12,30 | наставна база |
II | 06 – 10. 05. 2019. | Физикална терапија | Дијана Станковић | 8,00 – 12,30 | наставна база |
VII блок
ГРУПА | ТЕРМИН | ПРЕДМЕТ | НАСТАВНИК | ВРЕМЕ | МЕСТО |
I | 13 – 17. 05. 2019. | Масажа | Дијана Станковић | 8,00 – 12,30 | наставна база |
II | 13 – 17. 05. 2019. | Масажа | Јулија Ђорђевић | 8,00 – 12,30 | наставна база |
РАСПОРЕД НАСТАВЕ У БЛОКУ IV ФТ
I блок
ГРУПА | ТЕРМИН | ПРЕДМЕТ | НАСТАВНИК | ВРЕМЕ | МЕСТО |
I | 18 – 24. 01. 2019. | Физикална терапија | Слађана Недељковић | 8,00 – 12,30 | наставна база |
II | 18 – 24. 01. 2019. | Кинезитерапија | Јулија Ђорђевић | 8,00 – 12,30 | наставна база |
III | 18 – 24. 01. 2019. | Физикална терапија | Дијана Станковић | 8,00 – 12,30 | наставна база |
II блок
ГРУПА | ТЕРМИН | ПРЕДМЕТ | НАСТАВНИК | ВРЕМЕ | МЕСТО |
I | 25 – 31. 01. 2019. | Кинезитерапија | Дијана Станковић | 8,00 – 12,30 | наставна база |
II | 25 – 31. 01. 2019. | Физикална терапија | Слађана Недељковић | 8,00 – 12,30 | наставна база |
III | 25 – 31. 01. 2019. | Кинезитерапија | Јулија Ђорђевић | 8,00 – 12,30 | наставна база |
III блок
ГРУПА | ТЕРМИН | ПРЕДМЕТ | НАСТАВНИК | ВРЕМЕ | МЕСТО |
I | 08 – 12. 04. 2019. | Специјална рехабилитација | Јулија Ђорђевић | 8,00 – 12,30 | наставна база |
II | 08 – 12. 04. 2019. | Специјална рехабилитација | Дијана Станковић | 8,00 – 12,30 | наставна база |
IV блок
ГРУПА | ТЕРМИН | ПРЕДМЕТ | НАСТАВНИК | ВРЕМЕ | МЕСТО |
I | 20 – 24. 05. 2019. | Физикална терапија | Слађана Недељковић | 8,00 – 12,30 | наставна база |
II | 20 – 24. 05. 2019. | Кинезитерапија | Ксенија Антић | 8,00 – 12,30 | наставна база |
III | 20 – 24. 05. 2019. | Физикална терапија | Дијана Станковић | 8,00 – 12,30 | наставна база |
V блок
ГРУПА | ТЕРМИН | ПРЕДМЕТ | НАСТАВНИК | ВРЕМЕ | МЕСТО |
I | 27 – 31. 05. 2019 | Кинезитерапија | Ксенија Антић | 8,00 – 12,30 | наставна база |
II | 27 – 31. 05. 2019 | Физикална терапија | Слађана Недељковић | 8,00 – 12,30 | наставна база |
III | 27 – 31. 05. 2019 | Кинезитерапија | Јулија Ђорђевић | 8,00 – 12,30 | наставна база |
ОДЕЉЕЊЕ I ФТ
I РАДНА НЕДЕЉА
ПОНЕДЕЉАК | УТОРАК | СРЕДА | ГРУПА | ЧЕТВРТАК | ГРУПА | ЧЕТВРТАК | ПЕТАК |
I
ГРУПА |
Здрав.нега и рех.
9,35-11,10 |
I
ГРУПА |
Информатика
11,25-13,00 |
||||
II ГРУПА | Здрав.нега и рех.
9,35-11,10 |
||||||
III ГРУПА | Здрав.нега и рех.
11,25-13,00 |
II ГРУПА | Информатика
9,35-11,10 |
||||
IV ГРУПА | Здрав.нега и рех.
11,25-13,00 |
Здравствена нега и рехабилитација I група и III група – Дијана Станковић
Здравствена нега и рехабилитација II група и IV група – Слађана Недељковић
Информатика I група и II група – Младен Мицић и Предраг Петковић
ОДЕЉЕЊЕ II ФТ
I РАДНА НЕДЕЉА
ГРУПА | ПОНЕДЕЉАК | УТОРАК | СРЕДА | ЧЕТВРТАК | ПЕТАК |
I
ГРУПА |
Кинезиологија
7,45-9,20 |
Mасажа
7,00-9,20 |
Mасажа
7,00-9,20 |
||
II
ГРУПА |
Кинезиологија
7,45-9,20 |
Mасажа
7,00-9,20 |
|||
III ГРУПА | Mасажа
7,00-9,20 |
Кинезиологија
7,45-9,20 |
|||
IV ГРУПА |
Кинезиологија – Ксенија Антић
Масажа – Јулија Ђорђевић
ОДЕЉЕЊЕ III ФТ
I РАДНА НЕДЕЉА
ГРУПА | ПОНЕДЕЉАК | УТОРАК | СРЕДА | ЧЕТВРТАК | ПЕТАК |
I
ГРУПА |
Физикална терапија
8,00-12,30 |
Кинезиологија
9,45-12,00 |
Масажа
8,00-11,00 |
||
II
ГРУПА |
Кинезиологија
9,45-12,00 |
Основи клиничке медицине
11,00-12,30 |
|||
III ГРУПА | Кинезиологија
9,45-12,00 |
Физикална терапија
8,00-12,30 |
Масажа
11,00-14,00 |
||
IV ГРУПА |
II РАДНА НЕДЕЉА
ГРУПА | ПОНЕДЕЉАК | УТОРАК | СРЕДА | ЧЕТВРТАК | ПЕТАК |
I
ГРУПА |
Основи клиничке медицине
11,00-12,30 |
Кинезиологија
9,45-12,00 |
|||
II
ГРУПА |
Физикална терапија
8,00-12,30 |
Кинезиологија
9,45-12,00 |
Масажа
11,00-14,00 |
||
III ГРУПА | Кинезиологија
9,45-12,00 |
Основи клиничке медицине
11,00-12,30 |
|||
IV ГРУПА | Масажа
8,00-11,00 |
Кинезиологија – Ксенија Антић
Физикална терапија – Слађана Недељковић
Масажа I група и II група – Дијана Станковић
Масажа III група и IV група – Јулија Ђорђевић
Основи клиничке медицине – Марија Цветковић
ОДЕЉЕЊЕ IV ФТ
I РАДНА НЕДЕЉА
ГРУПА | ПОНЕДЕЉАК | УТОРАК | СРЕДА | ЧЕТВРТАК | ПЕТАК |
I
ГРУПА |
Специјална рехабилитација
8,00-10,15 |
Физикална терапија
7,45-10,45 |
|||
II ГРУПА | Специјална рехабилитација
8,00-10,15 |
Физикална терапија
10,50-13,50 |
Кинезитерапија
8,00-12,30 |
||
III ГРУПА | Специјална рехабилитација
8,00-10,15 |
Кинезитерапија
8,00-12,30 |
Физикална терапија
8,00-11,00 |
II РАДНА НЕДЕЉА
ГРУПА | ПОНЕДЕЉАК | УТОРАК | СРЕДА | ЧЕТВРТАК | ПЕТАК |
I
ГРУПА |
Специјална рехабилитација
8,00-10,15 |
Физикална терапија
10,50-13,50 |
Кинезитерапија
8,00-12,30 |
||
II ГРУПА | Специјална рехабилитација
8,00-10,15 |
Физикална терапија
7,45-10,45 |
|||
III
ГРУПА |
Специјална рехабилитација
8,00-10,15 |
Физикална терапија
8,00-11,00 |
Физикална терапија – Слађана Недељковић
Кинезитерапија – Ксенија Антић
Специјална рехабилитација – Дијана Станковић