РАСПОРЕД НАСТАВЕ У БЛОКУ 2018-19
I ПС
ГРУПА | 08.10.-12.10.2018 | 11.03.-15.03.2019. |
I | Прва помоћ
Ирена Радуловић |
Прва помоћ
Ирена Радуловић |
II | Прва помоћ
Ирена Радуловић |
Прва помоћ
Ирена Радуловић |
III | Прва помоћ
Хаџић Наталија |
Прва помоћ
Хаџић Наталија |
РАСПОРЕД НАСТАВЕ У БЛОКУ 2017/18.
II ПС
29.10.- 02.11.2018.
ГРУПА | ПОНЕДЕЉАК | УТОРАК | СРЕДА | ЧЕТВРТАК | ПЕТАК |
I | З. нега деце
Митић Ивана |
З. нега деце
Митић Ивана |
З. нега деце
Митић Ивана |
Педијатрија са негом
Милена С. |
Педијатрија са негом Милена С.
|
II | Педијатрија са негом
Драгана Спасић |
Педијатрија са негом
Драгана Спасић |
Педијатрија са негом
Драгана Спасић |
З. нега деце
Митић Ивана |
З. нега деце
Митић Ивана |
II ПС
06.05.-10.05.2019.
ГРУПА | ПОНЕДЕЉАК | УТОРАК | СРЕДА | ЧЕТВРТАК | ПЕТАК |
I | Педијатрија са негом
Милена С. |
Педијатрија са негом
Милена С. |
Педијатрија са негом
Милена С. |
З. нега деце
Митић Ивана |
З. нега деце
Митић Ивана |
II | З. нега деце
Митић Ивана |
З. нега деце
Митић Ивана |
З. нега деце
Митић Ивана |
Педијатрија са негом Драгана Спасић
|
Педијатрија са негом Драгана Спасић
|
РАСПОРЕД НАСТАВЕ У БЛОКУ 2018/19.
III ПС
19.11.2018.-23.11.2018.
ГРУПА | ПОНЕДЕЉАК | УТОРАК | СРЕДА | ЧЕТВРТАК | ПЕТАК |
I | Здравствена нега деце
|
Здравствена нега деце
|
Здравствена нега деце | Педијатрија са негом
Ћирић Ивана |
Педијатрија са негом
Ћирић Ивана |
II | Педијатрија са негом
Ћирић Ивана |
Педијатрија са негом
Ћирић Ивана |
Педијатрија са негом
Ћирић Ивана |
Здравствена нега деце
Бојана |
Здравствена нега деце
Бојана |
III ПС
18.03.2019.-22.03.2019.
ГРУПА | ПОНЕДЕЉАК | УТОРАК | СРЕДА | ЧЕТВРТАК | ПЕТАК |
I | Педијатрија са негом
Ћирић Ивана |
Педијатрија са негом
Ћирић Ивана |
Педијатрија са негом
Ћирић Ивана |
Здравствена нега деце
|
Здравствена нега деце
|
II | Здравствена нега деце
|
Здравствена нега деце
|
Здравствена нега деце
|
Педијатрија са негом
Ћирић Ивана |
Педијатрија са негом
Ћирић Ивана |
Дом здраља : Здравствена нега деце
Педијатрија са негом Митић Ћирић Ивана
РАСПОРЕД НАСТАВЕ У БЛОКУ 2018/19.
IV ПС
ГРУПА | 22.10.26.10.2018 | 10.12.14.12.2018 | |
I | Здравствена нега деце
Митић Ивана |
Здравствена нега деце
Митић Ивана |
|
II | Педијатрија са негом
Милена Свиленковић |
Дечија хирургија са негом
Саша Илић |
IV ПC
ГРУПА | 20.05.24.05.2019 | 27.05.31.05.2019 | |
I | Педијатрија са негом
Милена Свиленковић |
Дечија хирургија са негом
Саша Илић |
|
II | Здравствена нега деце
Митић Ивана |
Здравствена нега деце
Митић Ивана |
2018-19
I пс
ГРУПА | ПОН | УТО | СРЕ | ЧЕТ | ПЕТ |
I | Здравствена нега 1215─1350 | ||||
II | Здравствена нега 1215─1350 |
Здравствена нега:
Јасмина Поповић I и II група сваке друге недеље наизменично
2018-19
II пст
ГРУПА | ПОН | УТО | СРЕ | ЧЕТ | ПЕТ |
I | Здравствена нега 1305─1550 | ||||
II | Здравствена нега 0745─1020 | ||||
III | Здравствена нега 1025─1300 |
Здравствена нега : Поповић Јасмина I ,II,II група
РАСПОРЕД ВЕЖБИ
2018-19
III пст ( I недеља )
ГРУПА | ПОН | УТО | СРЕ | ЧЕТ | ПЕТ |
I | Акушерство и г. са негом
0800─1100 |
Инфектолија са негом 0800─1100 | Педијатрија са негом 0800─1100 | ||
II | Педијатрија са
негом 0800─1100 |
||||
III | Педијатрија са негом 0800─1100 | Инфектолија са негом 0800─1100 |
Инфектологија са негом, клиника: Митић Ћирић Ивана I, II и III група
Педијатрија са негом, клиника: Свиленковић Милена I и II група
Спасић Драгана III група
Акушерство и гинекологија са негом: Митић Ћирић Ивана I, II и III група
III пст ( II радна недеља )
ГРУПА | ПОН | УТО | СРЕ | ЧЕТ | ПЕТ |
I | Педијатрија са негом 0800─1100 | ||||
II | Акушерство и г. са негом
0800─1100 |
Инфектолија са негом 0800─1100 | Педијатрија са негом 0800─1100 | ||
III | Педијатрија са негом 0800─1100 |
РАСПОРЕД ВЕЖБИ
2018-19
III пст ( III недеља )
ГРУПА | ПОН | УТО | СРЕ | ЧЕТ | ПЕТ |
I | Инфектолија са негом 0800─1100 | Педијатрија са негом 0800─1100 | |||
II | Педијатрија са
негом 0800─1100 |
||||
III | Акушерство и г. са негом
0800─1100 |
Педијатрија са негом 0800─1100 | Инфектолија са негом 0800─1100 |
Инфектологија са негом, Инфективан клиника: Митић Ћирић Ивана
Педијатрија са негом, клиника: Свиленковић Милена I и II група
Спасић Драгана III група
III пст ( IV недеља )
ГРУПА | ПОН | УТО | СРЕ | ЧЕТ | ПЕТ |
I | Педијатрија са негом 0800─1100 | ||||
II | Инфектолија са негом 0800─1100 | Педијатрија са негом 0800─1100 | |||
III | Педијатрија са негом 0800─1100 |
РАСПОРЕД ВЕЖБИ
2018-19
IV пст ( I недеља )
ГРУПА | ПОН | УТО | СРЕ | ЧЕТ | ПЕТ |
I | Педијатрија са негом 0800─1200 | Дечија хирургија са негом 0730─1200 | Дечија неуропсихијатрија са негом 0800─1100 | ||
II | Педијатрија са негом 0800─1200 | ||||
III | Дечија хирургија са негом 0730─1200 | Педијатрија са негом 0800─1200 | Дечија неуропсихијатрија са негом 0800─1100 |
Дечија хирургија са негом, клиника: Крстић Анита I и II група
Горан Илић III група
Дечија неуропсихијатрија са негом, клиника : Валентина Симоновић
Педијатрија са негом, клиника: Свиленковић Милена
IV пст ( II недеља )
ГРУПА | ПОН | УТО | СРЕ | ЧЕТ | ПЕТ |
I | Педијатрија са негом 0800─1200 | ||||
II | Дечија хирургија са негом 0730─1200 | Педијатрија са негом 0800─1200 | Дечија неуропсихијатрија са негом 0800─1100 | ||
III | Педијатрија са негом 0800─1200 |